| anonim_4396 a întrebat:

Restantele de pe anul anterior se mai pot da si in afara saptamanii de restante in anul precedent? Se poate plati o restanta mai ieftina?

1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Nu prea inteleg intrebarea dar fiecare facultate are altfel de sesiuni de restante. Difera de la facultate la facultate. Si restantele se dau doar in sesiunea de restante sau eventual in reexaminari. Pretul se calculeaza de obicei in functie de cate credite are materia asa ca mai ieftin nu are cum sa fie. Cel mai sigur poti sa mergi/suni la secretariat si sa intrebi.