| anonim_4396 a întrebat:

Rockerii... manuta sus happy... sunt rockeri pe aici?

23 răspunsuri:
| dreamgirl16 a răspuns:

Prietenul meu e rocker...pfuu:Xlaughing) Dc?smug

| FadetoBlack a răspuns (pentru dreamgirl16):

Asa... de curiozitate happy

| crisu2012 a răspuns:

Eu! Formatii preferate?

| FadetoBlack a răspuns (pentru crisu2012):

Multe depinde de gen

| ladygaga a răspuns:

Euu. rockerita: ]]] smug

| FadetoBlack a răspuns (pentru ladygaga):

Lady Gaga? Hmmm ciudat dar fie happysmug

| ladygaga a răspuns (pentru FadetoBlack):

Mda.e vechi contul oh go on

| Aleccsandra a răspuns:

Mai mie nu`mi placea muzica rock! Dar acum cand am ascult melodiile de la Tokio Hotel, mamaaaa!
Deci, euu!

| ThrashMetal1993 a răspuns (pentru Aleccsandra):

Tokio hotel nu e rock calumea ....cauta Cannibal Corpse, Exodus, Children of Bodom, Green day ..ala da rock, tokio hotel e combinat m.ai mult cu alte genuri de muzica straight face...

| Mitsuri10 a răspuns:

Eulove struck.Eulove struck...I love Rock

| ROCKERforever14 a răspuns:

Eu rocker la max, si ladygaga pe bune daca o asculti pe ea nu inseamna ca esti rockerita ok fara suparare

| FadetoBlack a răspuns (pentru ROCKERforever14):

Lady Gaga nici nu canta rockhee hee

| ROCKERforever14 a răspuns (pentru FadetoBlack):

Stiu clar ca stiu

| ROCKERforever14 a răspuns:

NORMAL CA SI EU dar eu nu ascult tokyo hotel si gaga bla bla.Eu ascult manowar, slipknot, metalica, godsmack de ani buni

| FadetoBlack a răspuns (pentru ROCKERforever14):

Atââât, tokyo hotel nici nu cântă rock ci doar pop-rock oh go on

| ROCKERforever14 a răspuns:

Pai eu ce am zis ca nu stiu nimic despre ei ca nu am ochi sa iii vad, eu ascult muzica reala HARD ROCK, METAL etc. dar mersi de informare big grin

| nununNuNuNuNUu a răspuns:

Rocker aici \m/

| anutaa a răspuns:

Urasc rockuu`

| ThrashMetal1993 a răspuns (pentru anutaa):

Ce sec! laughing cui ii pasa ca urasti u rocku pe bune acum!

| ROCKERforever14 a răspuns (pentru anutaa):

Si eu ii urasc pe aceia care zic ca urasc ROCKUL, nici sa scrii rock nu stii. Ce sa zic :