| BUBULINA a întrebat:

Rog in sepecial tineri din ziua de astazi si nu nu mai sa vizioneze urmatorul video
si astept parerile voastre
http://www.youtube.com/watch?v=DrqDd9JbMr0

Răspuns Câştigător
| Cryssy a răspuns:

Este foarte bun acest clip si chiar avem ce invata din el. Sa invatam sa nu facem altor persoane rau pentru ca raul se poate intoarce impotriva noastra atunci cand nici nu ne asteptam. Sper sa toti au vizionat cu atentie si chiar au inteles ceva. Eu iti multumesc. Numai bine!

7 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Morala: Nu face altuia ce tie nu-ti place.Mai ales parintilor.

lolita
| lolita a răspuns:

Adevarat, cand te gandesti ca muncesti toata viata pentru copii si cand ajungi la batanete nici nu se mai gandesc la tine...

| Gregory a răspuns:

Salutare! Frumos, interesant si educativ acest videoclip. Multumim pentru faptul ca l-ai impartasit si cu noi. De multe ori, comunicarea dintre oameni (in special in relatia parinte-copil, indiferent de varsta) isi pierde spontaneitatea si ajunge doar un schimb de cereri, refuzuri, amenintari, conditii pe care acestia si le pun reciproc. Sa ne rugam la Bunul nostru Dumnezeu in a ne da putere pentru a ne putea intelege, accepta, ascultata si de a tine cont de parerile fiecaruia dintre noi. Domnul fie cu noi toti happy

| georgiana a răspuns:

Stiu ca era si o poveste la fel ca si video-ul..cred ca e inspirat din ea.

| danutzsan a răspuns:

Multi copii ar trebui sa-l vada, bravo

| alecs871 a răspuns:

Ce-ai patit mah, mi s-a ridicat parul pe maini si aproape mi-au dat lacrimile...
Super tare, si fetita cat de frumos a spus la sfarsit...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca aveti batrani de ingrijit si stiu ca e foarte greu, ganditiva ca v-au facut, v-au hranit, mangaiat si iubit.si nu a fost usor sa va creasca.se invarte roata vietii.si ajungem titi sus, dar coboram si pe partea ailalta.