| Simpatic a întrebat:

Rog o analiza riguroasa a textului subsemnatului, ce am vrut sa zic!?

https://www.youtube.com/watch?v=fOBu26QZhmI

ps: masterizarea nu a fost facuta asa ca nu ne legam de sound, daca ma interesa sa o fac sa sune bine o trimiteam lui Horia Moculescu

6 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Tu ești ala din poza?
Păcat, România pierde un viitor maestru al muzicii rolling on the floor

| Simpatic explică (pentru Catrice):

Razi tu dar in curand vin pe TV :)

Apropo de mare maestru
http://www3.pictures.zimbio.com/mp/Lv2upPiGbvZl.jpg

| SG1995 a răspuns:

Timpul tău pe piesa asta duce spre NA.

| Simpatic explică (pentru SG1995):

Ce reprezinta NA?

| SG1995 a răspuns (pentru Simpatic):

Nimeni Altul.

| Simpatic explică (pentru SG1995):

Stiu ca asemanarea cu un rapper celebru nu este cel mai fericit caz, asta pentru ca am dat niste probe, am inceput in hip-hop si am cunoscut destul de bine fenomenul (desi acum fac un stil diferit, comercial).
Il iau si ca pe un compliment, Nimeni Altul pentru mine este un nume greu din rap, alaturi de trupe decazute sa care numai sunt Veritas, Praetor, CTC, Katana.
Multumesc