| Chαяtreux a întrebat:

S-a mai înscris cineva la cursurile Şcolii Naţionale De Meserii? Sunt de încredere organizatorii? dacă puteţi da detalii.

5 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu m-am inscris, dar sunt de incredere;

| Chαяtreux explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Şi de unde, mă rog, ştii că sunt de încredere?

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru Chαяtreux):

Mai sunt si altele de profil, iar unele au scos chiar meseriasi din niste habarnagii

| Chαяtreux explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Da, asta am auzit dar cunoşti pe cineva personal care a făcut cursurile? chiar sunt reale? pentru că eu nu am găsit pe nimeni care să le fi făcut. chiar dacă se organizează mereu la mine în oraş, de aceea întrebam happy

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru Chαяtreux):

Eu sunt din Bucuresti si stiu ca se faceau cursuri de calificare la scoala 145 din cartierul Baicului, aveau destui cursanti