| angrybirds22 a întrebat:

S-a terminat pandemia?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, abia a reinceput, sunt deja 3000-4000 de cazuri noi pe zi!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Problema e că nu știu câți mai cred in pandemie. Boala a ajuns să fie văzută ca o simplă răceală. In trecut, ne mai temeam, poate și din cauza faptului că erau niște tulpini mai violente. Acum, abia dacă mai vezi un om cu mască... Poate că se moare si acum prin spitale, dar nu i se mai acordă atâta importanță bolii.

| relian a răspuns:

So dus dreacu, nu mai e la moda, oamenii sau plictisit deja, atit tilharii de la guvernare cit si populatia laughing

| goguPatent a răspuns:

Nu s-a terminat doar ca acum se poate tine sub control, avem vaccin, cazurile grave nu mai sunt asa de multe, multi au imunitate deja etc etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare, nu s-a terminat din pacate