| AlexutzaSiNimik a întrebat:

S-a terminat scoala...big grin Ce tare!
Voi ce veti face in aceasta vacanta? :* Eu as face numai nebunii big grin!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce termin cu examenele si admiterea, plec la tara, apoi mai stau o saptamana cu prietenii si plec la parinti.Revin acasa pe la jumatatea lui August, epuizez luna si de pe la 1 Septembrie mai incep sa`mi aduc aminte ce am facut in clasa a 8-a.
La parinti probabil o sa merg prin parcuri de distractii, orase si dupa promisiunea tatei la ski in nu stiu ce munti care iarna se inchid din cauza temperaturii foarte scazute si zapezii foarte mari.
Pe acasa cine stie ce fac.O balaceala ca in "Pipera", plecat de acasa pana prin paduri si dealuri cu bicicleta si obisnuitele prostioare si seri lungi de stat afara.
Tu?
Bafta`!

2 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Eu multe...
Ce fel de nebunii?laughingsmug

| positivity a răspuns:

Bună.
Eu în vacanţa asta, trebuie să mă duc intr-o tabără, la Marea Neagră; pentru că concurez la festivalul "Dobroge, mândră grădină" împreună cu ansamblul "Muguraşii". Apoi, în iulie, trebuie să merg la vreo cinci spectacole, în diferite oraşe. Poate mă mai duc la bunici, pentru câteva săptămâni.
Trebuie să-mi fac temele de vacanţă.
Deci, vacanţa mea va fi una foarte încărcată. laughing