| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

S-au căsătorit oficial Cleopatra Stratan și Edward Sanda!?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Desigur ca trebuie sa comenteze si un frustrat, invidios =deși invidia e păcat de moarte, fata aia de mica a cantat, daca era in USA devenea mult mai apreciata, romani apreciază țigani, manelele, bombardieri, hoți de buzunare, criminali, violatori, păcat de aceste tărâmuri ca e locuita de romani

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cica asa.

| Simpatic a răspuns:

Ce ma freaca pe mine ca roman grija la toti boschetii din Rep.Modova? au venit aici ca pentru ei asta e tara de vis unde se fac bani, de ce nu s-au ridicat la ei in tara sa faca bani si popularitate? : carla's dreams, the motans, irina rimes si altii? au gasit aici teren prielnic, ca vorba aia romanu e prost si milos cu vecinii de peste prut.
Cati romani au facut cariera muzicala in Rep.Moldova?
Asa ca fac pipi pe moldovenii astia vedete!
Edward sanda asta stiu ca e roman, dar ai vazut ce fite are in cap, un besinos care daca ii dau o palma il lesin, pff astia-s cantaretii vedete din ziua de azi? mai bine se ramanea pe animal x si pe muzica anilor 2000 ca era mai faina decat toti besinii, drogalai care trag pe nas si fac trap si increzutii astia care au pornit in sandale si acum is cu nasul pe sus ca si-au luat mercedes
Ei au noroc de generatia asta de ploduri care-i asculta si au net pe mobil, ca daca nu avea toata dracarimea internet nu faceau doua parale din muzica lor de cacao. dar neah eu sunt hater ca nu apreciez prostiile muzicale pe care le fac vedetele de carton din ziua de azi

| Cristian226 a răspuns (pentru Simpatic):

Vorbind la modul general acum în România oricine poate ajunge vedeta, cântăreț, actor. Pe vremuri trebuia sa ai talent pentru asa ceva nu ca acum.Si aceasta este marea problema ca majoritatea uita de unde au plecat și când dau și ei de bani au niște fițe în ei de parca au fost bogați întotdeauna.Acum sunt tineri și faimoși dar când îmbătrânesc o sa cada în anonimat cum cad toate vedetele din România.

| Werrich a răspuns:

Îmi pare rău că ai pierdut-o! sad

| Simpatic a răspuns (pentru Werrich):

Toti am crezut ca il va lua pe Ghita, dar si asta al ei e tot un ghita, daca macane ca o rata, inoata ca o rata... ghici ce? s-ar putea sa fie o RATA

| Werrich a răspuns (pentru Simpatic):

Chiar m-a dezamagit alegerea Cleopatrei, oare tatal ei ce zice?

| salieri84 a răspuns:

Da, s-au căsătorit, am fost și eu invitat. Cleo și-a cerut scuze pentru faptul că a uitat să-ți trimită invitație, dar mi-a spus să-ți transmit că un plic, e oricând binevenit din partea ta. Sau poți să trimiți prin transfer bancar la ghita_portita@pavel.md

| Buzi213 a răspuns:

Da, si care e faza? De aia nu mai pot eu ca s-au casatorit ei, nu puteam sa dorm bine in noaptea asta daca nu aflam ca s-au casatorit, stau cu sufletul la gura de 1 an de zile sa se casatoreasca, hai ba, ce naiba, sa ma lase in pace, peste cativa ani il lasa.