| XatomisX a întrebat:

Sa fiu oare singurul ciudat caruia nu ii place mancarea de paste? Gen drob, salata de boeuf, sarmale si toate astea laughing? Si intr-un fel ma oftic pentru ar fi fain sa imi placa si mie sa ma pot bucura ca toti ceilalti, uneori sincer ma simt si prost cand vad ca toti baga iar eu mananc doar pui cu legume "laughing

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Iti spun sincer ca eu mancarurile alea le-am făcut destul de frecvent in casa (înafara de drob) asa ca nici mie nu mi se pare nimic spectaculos.Singurele lucuri pe care le mănânc cu drag sunt aperitivele (platoasele) ca sunt acolo si branzeturi si rulade etc si prăjiturile (pentru ca eu in timpul anului nu prea imi iau, nu sunt cu dulcele dar de sărbători iese pofta).

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai cred ca... pe langa drob, nu este la fel ca mancarea de Craciun sau orice alt eveniment roman? big grin

| XatomisX explică (pentru DoarBogdan):

Ba da pai nimic din mancarea asta nu imi place laughing)

| mastadont a răspuns:

Nu ești singurul. Nici mie nu prea îmi place, prea multă carne. Sarmale mănânc însă o dată sau de două ori că după aceea mă scârbesc de ele. Mielul îl detest din cauza mirosului iar la salata de boeuf nu îmi place deloc gustul.