| valThina a întrebat:

Sa ma ajute cineva.de cate ori intru pe mail imi intra si pe mess adica acolo pe yahoo.si nu mai pot sa scot sa nu imi mai intre crying(

3 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Este la mail sus, scrie offlinesau online sau invisible. Si dai pe sageata in jos si alegi sign out of chat.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Ok. Eu am de la @yahoo.com Tu poate de la @gmail.com sau al cu @rocket. :p

| valThina explică:

@PaladeOvidiu nu am ala de care zici tu.am altfel de mail.nu stiu cum sa iti explic.