| iulyana a întrebat:

cand intru sa-mi verific mail-ul....imi iese de pe mess si imi intra in chatul de pe mail raised eyebrows ....ma enerveaza sad....cum fac ca atunci cand vreau sa intru pe mail sa nu ma mai logheze pe chat?

Răspuns Câştigător
| Dan a răspuns:

Sus langa numele mail-ul tau este o bulina portocalie, apasa pe varful negru si apoi off caht.Succes!

2 răspunsuri:
| StarDust a răspuns:

Sau cand intrii pe mail. sub alea q inbox send etc etc. scrie chat loading [cancel] si dai cancel si nu te mai loghezi

| iulyana explică:

Ms