| LordBolton a întrebat:

Sa presupunem ca ati facut o infractiune si suntei exilati pe o insula pustie din oceanul pacific, dar aveti voie sa luati cu voi 3-10 lucruri, va trebui sa stati acolo toata viata...deci ce lucruri ati lua cu voi?
p.s. stiu este improbabil sa se itample asta, dar imaginati-va

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Jumatate lucruri practice de care am nevoie pentru a fi sanatos fizic, jumatate lucruri de care imaginatia mea are nevoie pentru a ramane sanatos psihic.
Mintea mea nu are cum sa ia acum cele mai logice decizii privind ceva concret, nefiind pus in situatia respectiva.

| adinaxD a răspuns:

Multa apa si mancare, franghie, un briceag, undita, niste haine, protectie solara, chibrituri, sac de dormit si un sapun.

| SoulEater44 a răspuns:

Un caiet, un creion, mancare, apa, haine si o poza. Nu mi-ar trebui mai mult.