| death a întrebat:

Să presupunem că eşti pus(ă) pe fapte mari şi vrei să ucizi pe cineva. Victima ta este un om obişnuit, fără pază, fără statut social impunător. Cum ar arăta crima perfectă, săvârşită asupra unui asemenea om? Şi nu, nu vreau să omor pe nimenilaughing

Răspuns Câştigător
| DarKJoKeR a răspuns:

Ii zic...,, bey...ai castigat la loto. da fi atent, ca unu ti-o aruncat biletu castigator in prapastia aia adanca''laughing

17 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu as fii in stare sa omor pe nimeni...nici nu imi doresc sa moara cineva...happy big grin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu pot sa raspund la asta straight face
Mie imi e mila si de o insecta.laughingDapai de un om.Nu as face asa cevawinking

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu te supara dar asta nu este un subiect care sa ne preocupe, acest site a fost conceput sa raspunda la intrebari serioase nu tot felul de prostii...

| SweetCandy a răspuns:

Dar daca nu are niciun statut social impunator de ce sa ma chinui sa-l omor pe asta...caut altu mai bunrolling on the floorrolling on the floor

| hândel a răspuns:

L-as pandi cand iese din casa, ii trag una peste ceafa de-l adorm, ii transport corpul ferit de ochii curiosilor si-l arunc intr-o groapa sapata adanc, intr-un loc de care nu ma leaga nimic, si ar fi pentru. urmatorii ani ferit de sapaturi. As avea grija sa nu ating nicio clipa corpul, sa am mereu capul si corpul acoperit pentru. a nu lasa probe biologice, si m-as asigura sa-l astup cu destul pamant incat sa nu-si sape drumul catre suprafata. Eventual as planta un copac peste el. devil

| JackieSue a răspuns:

Crima perfecta zici... disectie!

| death explică:

OK, vă dau eu o idee, îniante să mă leg de un copac. Omul este mediu pentru că e mai uşor să ajungi la el. Eu, unul, aş afla, mai întâi, tot ce se poate şti despre el. Obiceiuri, trasee, prieteni, nevastă, amantă, absolut tot. În momentul în care l-aş cunoaşte suficient de bine încât să îi pot anticipa fiecare mişcare, presupunând că obiceiurile lui culinare fac parte din enciclopedia pe care mi-o întocmesc, injectez o substanţă toxică, imposibil de observat la analize, într-un aliment chiar înainte de a ajunge pe masa lui. Otrăvire. Dacă moare noaptea pe drum, şi mai bine. Se bagă într-un butoi cu acid sulfuric şi se aruncă în Dunăre. Dar asta e complicat. Mai bine distrugi lumea şi pleci pe Lună, în stil G. W. Bush şi aşa eşti sigur şi că l-ai omorât pe ăla, şi că nu mai are cine să te prindătongue Iar întrebarea este serioasă doar pentru că sunt curios cum vede fiecare crima perfectă, nu pentru că aş vrea să ucid. Pe mine nu m-ar lăsa inima să fac asta.

| Timishan a răspuns:

Toate bune si frumoase "death", dar de ce un om fara aparare si fara un statut social impunator? thinking Pe de alta parte, de ce speri ca-ti va spune cineva cum ar proceda in cazul unei crime (presupunandu-se perfecta, deci, sa nu fie gasit faptasul niciodata), ...Sincer!?, eu am idei (iar cine spune ca n-a avut acest gand macar odata, minte clar), dar nici visteria SUA nu mi-ar putea cumpara ce vad eu intr-o crima perfecta.Pare comica intrebarea ta, dar eu o vad foarte serioasa.Asadar!?, ...Fii cinstit/cinstita si spune primul/prima o idee, altfel nu-ti va spune nimeni sanatos la minte cum ar proceda.Succes!, si leaga-te de un pom gros de tot in padure, arunca cheia departe, si orice ti-ar putea salva viata.Brrr! nail biting I don't want to see

| alma a răspuns:

Nici nu vreau sa ma gandesc, nu sunt in stare de asa ceva.

| Ciprian271 a răspuns:

Pai dupa ce las omri iasi scurge sangele si apoi as pne cadavrul pe fotoliu cu telecomanda in mana si as da drumul la televizor pe un film de graza ca sa creada ca a fost omorit de fantome.

| naya a răspuns:

Uhm..si zici ca esti sanatoasa uh? misto.

| deleuandrei a răspuns:

Nustiu nu m-am gandit niciodata sa omor un om... dar si daca se intimpla caci de la vieata trebuie sa te astepti la multe lucruri nu stiu cum ar arata crima...

| Punishment a răspuns:

Poi care a vazut God Father (filmul) a vazut si metoda.
Ai nevoie de o fabrica de porci flamanzi (10 cred ca ajung) pentru ati acoperi urmele. ( dai cadavrul in loc de papa ). si cu crima... aici intervine imaginatia fiecaruia. de preferat intr-un loc mai retras. cum zicea si "death" te interesezi de amanunte despre viata lui si il momesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu carabina, de la 3000 de metri.si asa am pus ochii pe cativa politicieni, problema fiind carabina. poate mai gasesc cativa ''haiduci'' si asa scapam tara de hoti. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@mumoasa-si atunci de ce ai raspuns? oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IKA a murit intr-o balta de sperma... inteligent dar nu as recurge la solutia asta... mai bine as face-o statuie pe fundul marii sau mancare la pesti big grin

| sasuke123 a răspuns:

rolling on the floor Este cam ciudat, nu cred ca as avea acest curaj sau intentie.