| Drimmero a întrebat:

Sa traiti! De o perioada tot sunt presat de familie sa imi intemeiez si eu chiar una, ca am o varsta si o ard numai pe distractii, numai pe comoditati si ca viata trece si fug de responsabilitati ca dracu' de tamaie, satul de gura lumii dar si satul de deceptiile din trecut am decis sa incerc si eu aplicatii d-astea de dating, stiu cat de mult sunt blamate dar am zis sa sparg bariera. Zis si facut, am zis sa intru la misto si sa vad ce gasesc pe acolo, mai mult de experiment, mi-am facut un profil, o poza facuta mai mult la misto dar am inteles ca atitudinea conteaza destul de mult, trec peste detalii, am tot cautat tipe pe acolo, fugitiv am dat repede peste profilele lor si ochii mi s-au atintit la una care culmea reprezenta idealul meu candva din punct de vedere fizic, instant am zis ca e interesanta, mai ales ca e si e destul de aproape de zona mea, ne-am dat match (la cum arata am zis ca nu am fata de ea si nu va accepta niciodata sa-mi dea, poate doar din curiozitate sa vada ce replici cliseice mai arunc si eu din zecile de tipi) si am stat putin pana sa-i scriu, tipa arata chiar bine si am zis ca n-are rost sa ma bag in seama cu ea si voiam sa-mi sterg aplicatia pentru ca nu aveam destula incredere in mine si tarie sa mi-o incerc cu ea, dar pana la urma mi-am facut curaj si i-am dat mesaj si totul a decurs normal si natural spre surprinderea mea, am vorbit ce am vorbit si simt ca poate fi mai mult de atat. Nu am mai patit cu nimeni asa de rapid, nu credeam ca poate fi ce trebuie chit ca este vorba doar despre o interactiune online. Intrebarea vine, oare poti sa-ti formezi o relatie sanatoasa de acolo sau sa mearga lucrurile mai departe spre ceva foarte serios? Am tot blamat aplicatiile de genul, am facut la misto totul sa vad ce se poate intampla si totusi sunt bulversat. A mai patit cineva sa-si formeze o relatie de pe aplicatiile de genul? Oare ce va gandi lumea cand aude de unde ti-ai facut relatia si spui ca e din mediul virtual nu vei parea cumva ratat/inapt? rog seriozitate.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu plang stai chill. Eu când îmi cumpăr un tricou de la OFF WHITE din reprezentanta tu te rogi de părinții tăi 3 săptămâni în genunchi sa îți dea măcar pe jumate happy nu pun patos deloc! Tu pui! Nici nu te-am băgat în seama arsenal low cost și vi cu cu atacuri neîntemeiate la adresa mea, aseară dacă voiam maturam cu tine pe aici, da mi-o fost sa nu te am pe conștiința deja după răspunsurile pe care le dădeai ai creeat atâta mila omului de nici nu îți imaginezi ca ar fi posibil asa ceva din partea unui om care pretinde ca e sănătos tun mintal și mental. sad

Eu ma duc la neamuri, eu am într-o luna cât o sa ai tu în 5 luni dar nu asta contează, ci caracterul.
Am spus eu ca nu am greșit privind comportamentul? Ce ar fi sa îți faci o introspecție ție? M-am dat eu vreodată ca tine ceea nu s?
Eu recunosc ca nu am prieteni, viata sociala! Dar puteam avea în comparație cu tine! Cred ca ai citit aceea întrebare în care ma cautau pseudoprietenii? Și nu le-am răspuns! Prefer sa mor dracu asa decât sa am oameni de rahat în jurul meu, toxici, care nu au caracter, ți-o spun cu toată sinceritatea mea. Eu în comparație cu tine am avut prieteni și gagici, partide sexuale relații! Tu deocamdată visezi la asa ceva Drimmi happy Lasă-mă tu pe mine, poate azi sunt mâine nu mai sunt, tu lucrează la caracterul tău.

161 răspunsuri:
| Drimmero explică (pentru anonim_4396):

Iese frustrarea din Skov Olsen, cum de ai atata energie sa dai atata ranchiuna zi de zi? Ti-am dovedit ca dintr-un mic troll te activez. Ce treaba are insuratoarea aici? Nu poti fi barbat fara sa te insori? De ce aduci in discutie nick-urile userilor care nu mai sunt aici?

| Olsen a răspuns (pentru Drimmero):

Dar tu te ai gândit vreodată ca și eu ma joc psihologic cu unii dintre voi sa va vad adevăratul chip ascuns de fiare? big grin adevăratul caracter al vostru? (Mai întra caste câteodată pe aici)
Purtați multe măști, nu sunteți deloc asa cum pretindeți ca sunteți! Un om bun e acela care și în momentul când e îndreptățit sa fie rău e bun. Sunteți ușor de demascat trollicilor.
Nu vreau sa te umilesc man ca ești băiat bun tu în fond! Îmi este mila nu știu, stârnești multă mila și tu și ăștia care va dati oameni ok.
Vad ca dai răspunsuri dezolante, poate e pe fond de oboseala. Asa e ca tine!
Ești cumatrul meu nu pot sa te umilesc. Te va umili cândva viata, pe toți de fapt.
Tu nu realizezi cât sunt de calm acum rolling on the floor nu te ai trezit din prostie.
Noapte buna cumetre. Ai grija, nu lasă nici o parașuta sa își bata joc de tine.

| Drimmero explică (pentru Olsen):

Stim ca joci un rol, stim foarte bine asta, de aia lumea iti bate obrazul pentru ceea ce zici si cand ti se zice verde in fata ii injuri, asta arata caracterul tau, eu ti-am mai zis tie ca esti foarte prefacut.

Nu ai cum sa ma umilesti tu pe mine, iti garantez, nici sa vrei nu ai cum, in primul rand nu iti voi intra in joc, in al 2-lea rand n-ai potenta necesara. Eu chiar iti doresc sanatate si sa iti vina mintea la cap, macar in al 12-lea ceas sa vina revenirea, e tarziu dar nu inca foarte tarziu...

| Olsen a răspuns (pentru Drimmero):

Problema ta e ca nu ești nici bărbat nici însuratwinking un baietel care cochetează toată ziua cu fictivitatea, discord, desprins total de realitate! Te ai refugiat ca ultima nevastuica pe discord și te mai crezi și dedectiv rolling on the floor de trolli, care acești trolli se pare ca îți țin partea ca tu singur nu poți face fata sad
Mereu ai depins de alții.
La greu sa vezi cum se dau toți ascunși rolling on the floor
Prea mult patos pui pentru un criminal în serie ca mine care ucide în stânga și în dreapta în public cu sânge rece happy
Vad ca vrei sa ai ultimul răspuns ca muierea deși răspunsurile tale sunt desprinse din desene animate puerile. O sa îți ofer acest privilegiu de a avea tu ultimul răspuns, sa nu dormi frustrat ca de obicei.
Ce nu fac pentru cumatru eu big grin

| Olsen a răspuns:

Ai suferit o modificare genetica? Efect post Pfizer? Ți-o plăcut micii de la OBOR?
Un hibrid ce vrea sa para smart la ora doua dimineața laughing
M-ai impresionat trollici!

NOT!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Olsen):

Pwp.

| CostinAlamariu a răspuns:

Si eu am aceeasi parere negativa despre aplicatiile de dating, dar dacă zici că te înțelegi cu ea de ce să nu încerci? Până la urma ce ai de pierdut (în afară de timp și bani)

Și în privinta problemei "oare ce va gândi lumea" poti fie sa nu-ti pese, fie sa inventezi împreună cu ea o poveste falsa despre cum v-ati cunoscut.
Eu am cunoscut-o pe fosta mea tot online și amândoi am stabilit de comun acord sa inventam o poveste despre cum ne-am intalnit, ca sa nu zicem ca online.
Deci cu alte cuvinte, baftă si fara griji!

| EcceHomo a răspuns:

Nu știu cum să mă exprim, tu ești un tip care nu dă în cap, genul ăla cu șuriu în buzunar, dar fricos, care știe sa dea sfaturi la toată lumea, dar cu o viata vraiște. Nu te supăra pe mine, sau fă-o, nu conteaza, dar părerea mea este că nu ai intrat doar atunci, la mișto, pe un site de genul ăla. Ce experiment?
Îți dau eu un exemplu de experiment: fă-ți o introspecție. Viata ta se rezumă la a descoperi cine se ascunde în spatele unui user, o chestiune greu de rezolvat, fiindcă vezi tu, nimeni nu este cine spune că este, nimeni nu spune totul, iar tu ai frânturi din fiecare, adevăruri spuse pe jumătate.Si de ar fi sa cunoști adevărul cuiva, la ce îți folosește?
Concluzia:Maturizează-te și trăiește-ți viata în alt mod, asta este cel mai nociv mod!

| Lukasssz a răspuns:

Probabil face asta for fun, nu trebuie sa o iei in serios.

| InYourPants a răspuns:

Cunosti sentimentul ala pe care il ai cand un om crede ca stie sa cante cu toate ca e total afon si incepe sa ragaie acolo mandru in lumea lui in timp ce urechile tale se scurg in pamant si isi sapa singure groapa? Asta simt eu acum

| Olsen a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu zambilo. Hecate nu prea mai intra pe aici din păcate.

| Drimmero explică:

Daca nu era Morcovul sa sparga gheata bat la pariu cu tine ca puneai botul. Nu va mai ambalati, e doar un experiment spontan facut pe loc sa vad cat de credula e lumea aici, oricum amuzante raspunsuri, merci.

| Drimmero explică (pentru CostinAlamariu):

De ce ati inventat poveste? Va era oarecum rusine de contextul in care v-ati cunoscut?

| Drimmero explică (pentru EcceHomo):

De ce ai /aveti impresia ca aici sunt 100% serios?

Răspuns utilizator avertizat
| Drimmero explică (pentru Hyacinth):

Daca erai mai istet si nu te aruncai ca fata mare la maritis iti dadeai seama ca accentul trebuia pus pe ultimele intrebari, contextul e la caterinca, cum am zis, experiment. Eram doar curios de reactii

| Drimmero explică:

Priviti-l cum plange fara decenta, sa-i dea cineva niste servetele/batiste sa isi stearga lacrimile, ireal cat patos pune asta. Pai tu ar trebui sa fii fix ultimul care reproseaza altora unele lucruri legate de viata personala, chiar nu ti-o zic cu rautate, am empatizat candva cu tine dar ti-am zis, esti prost de gura si cu oamenii fara caracter trebuie sa le platesti cu aceeasi unitate de masura.

| Drimmero explică (pentru anonim_4396):

Stim, tu in tinerete erai Dan Bilzerian, spargeai milioanele prin cazinouri, aveai cate o muiere pe poala pe noapte, aveai ultimele modele de masini la vremea aia prin garaj, cand te enervai te plimbai cu croaziera pe Bega, dadeai o fuga si cu avionul personal, erai capo di tutti capi, o fi bine sa povestesti ce visai?

| Olsen a răspuns (pentru Drimmero):

Cat patos poți sa puirolling on the floor asa e ca tine man, bravo!
AI UN OS
MAINE TOT SCHELETUL
POIMÂINE TOT CIMITIRUL!

Răspuns utilizator avertizat
| Olsen a răspuns:

Ok happy

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Daca o sa vrea sa scrie poate sa o faca, daca o sa raspunda inteligent inapoi o sa ii raspund si eu la fel, daca raspunde la fel cum a raspuns si pana acu... replici sunt. Culmea ( si sincer am ramas placut surprins intr-un fel de raspunsul lui scurt ) ca a raspuns scurt de tura asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

"Eu când îmi cumpăr un tricou de la OFF WHITE din reprezentanta tu te rogi de părinții tăi 3 săptămâni în genunchi sa îți dea măcar pe jumate"
Mie în locul tău mi-ar fi şi ruşine să mă laud chiar şi sub anonimat cu ce haine scumpe îmi cumpăr, când eu am 30 de ani, stau ca un vierme acasă toată ziua în faţa pc-ului scriind răspunsuri pe TPU de mărimea pomelnicelor pe care nu le citeşte nici dracu' şi plângându-mă peste tot ca o pizduţă de depresia mea "catastrofală", în timp ce sunt întreţinut de alţii. Dacă se satură ăia într-o bună zi să te mai sponsorizeze, ajungi să dormi pe cartoane la colţ de bloc.Are omul răbdare cu tine şi milă, dar până la un punct.În locul tău mi-aş cam face griji şi aş începe să-mi fac un rost pe lumea asta, nu să stau toată ziua să mă crizez ca ultimul babuin şi să mă dau mare psihiatru pe aici că am citit şi eu câteva articole mediocre de pe net.E trist că nu conştientizezi în ce situaţie gravă şi penibilă eşti.
"Eu în comparație cu tine am avut prieteni și gagici, partide sexuale relații!"
Sex? Gacici? Relaţii? Mă piş pe mine, mai multe nu zic.

| Olsen a răspuns (pentru anonim_4396):

Bea un pahar cu apa și calmează-te, nu impresionezi pe nimeni copilaș happy
O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Olsen):

Repede m-ai şi expediat.Cam doare adevărul, nu? sad

| Olsen a răspuns (pentru anonim_4396):

Deloc! Sunt imun la feed-back - urile tale dezolante, nu ai capacitatea intelectuala sa ma iriti, cred mai mai afectata ești tu ca ai realizat ce răspuns inept ai putut da, și nu ți s-o răspuns pe măsură.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Olsen):

Păi n-am zis adevărul? Nu stai tu la cei 30 de anişori ai tăi aici 24/7 certându-te din orice căcăţel şi victimizându-te încontinuu în timp ce eşti ţinut în palme de rude?

| Olsen a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca ar trebui sa îți vezi de lungul nasului tău. Nu e treaba ta ce fac eu, țineți ție evidenta copile, te-o luat cu transpirațiile sa îmi dai acel răspuns, o ora cred ca te ai gândit sa îmi dai cel mai penibil răspuns din istoria TPU. Pe mine nu ma interesează frustrările tale și ca ai fost plimbata de mama ta la înmormântari sa primești și tu un suc cu pai. Tu Vezi ți de cocina ta, nu de a altuia.
E o greșeală ca m-am certat, nu ma mândresc, dar nu te interesează pe tine alte informații personale stalkere.
Și mort de beat dacă port o discuție cu tine te dovedesc rolling on the floor tu ești o valoare da laughing ai adus un prestigiu memorabil acestei Tari. Si mari realizări ai tu, am auzit de tine rolling on the floor

| Drimmero explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Minunea nu a durat atat de mult, arunca o privire.

| Drimmero explică (pentru Olsen):

Pai nu ziceai ma ca nu bei si ii faceai pe toti care beau ca sunt betivi nenorociti si ca sunt ultimele spete umane? Deci te-ai taiat singur craca de sub picioare.