| Drimmero a întrebat:

Sa traiti! De o perioada tot sunt presat de familie sa imi intemeiez si eu chiar una, ca am o varsta si o ard numai pe distractii, numai pe comoditati si ca viata trece si fug de responsabilitati ca dracu' de tamaie, satul de gura lumii dar si satul de deceptiile din trecut am decis sa incerc si eu aplicatii d-astea de dating, stiu cat de mult sunt blamate dar am zis sa sparg bariera. Zis si facut, am zis sa intru la misto si sa vad ce gasesc pe acolo, mai mult de experiment, mi-am facut un profil, o poza facuta mai mult la misto dar am inteles ca atitudinea conteaza destul de mult, trec peste detalii, am tot cautat tipe pe acolo, fugitiv am dat repede peste profilele lor si ochii mi s-au atintit la una care culmea reprezenta idealul meu candva din punct de vedere fizic, instant am zis ca e interesanta, mai ales ca e si e destul de aproape de zona mea, ne-am dat match (la cum arata am zis ca nu am fata de ea si nu va accepta niciodata sa-mi dea, poate doar din curiozitate sa vada ce replici cliseice mai arunc si eu din zecile de tipi) si am stat putin pana sa-i scriu, tipa arata chiar bine si am zis ca n-are rost sa ma bag in seama cu ea si voiam sa-mi sterg aplicatia pentru ca nu aveam destula incredere in mine si tarie sa mi-o incerc cu ea, dar pana la urma mi-am facut curaj si i-am dat mesaj si totul a decurs normal si natural spre surprinderea mea, am vorbit ce am vorbit si simt ca poate fi mai mult de atat. Nu am mai patit cu nimeni asa de rapid, nu credeam ca poate fi ce trebuie chit ca este vorba doar despre o interactiune online. Intrebarea vine, oare poti sa-ti formezi o relatie sanatoasa de acolo sau sa mearga lucrurile mai departe spre ceva foarte serios? Am tot blamat aplicatiile de genul, am facut la misto totul sa vad ce se poate intampla si totusi sunt bulversat. A mai patit cineva sa-si formeze o relatie de pe aplicatiile de genul? Oare ce va gandi lumea cand aude de unde ti-ai facut relatia si spui ca e din mediul virtual nu vei parea cumva ratat/inapt? rog seriozitate.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu plang stai chill. Eu când îmi cumpăr un tricou de la OFF WHITE din reprezentanta tu te rogi de părinții tăi 3 săptămâni în genunchi sa îți dea măcar pe jumate happy nu pun patos deloc! Tu pui! Nici nu te-am băgat în seama arsenal low cost și vi cu cu atacuri neîntemeiate la adresa mea, aseară dacă voiam maturam cu tine pe aici, da mi-o fost sa nu te am pe conștiința deja după răspunsurile pe care le dădeai ai creeat atâta mila omului de nici nu îți imaginezi ca ar fi posibil asa ceva din partea unui om care pretinde ca e sănătos tun mintal și mental. sad

Eu ma duc la neamuri, eu am într-o luna cât o sa ai tu în 5 luni dar nu asta contează, ci caracterul.
Am spus eu ca nu am greșit privind comportamentul? Ce ar fi sa îți faci o introspecție ție? M-am dat eu vreodată ca tine ceea nu s?
Eu recunosc ca nu am prieteni, viata sociala! Dar puteam avea în comparație cu tine! Cred ca ai citit aceea întrebare în care ma cautau pseudoprietenii? Și nu le-am răspuns! Prefer sa mor dracu asa decât sa am oameni de rahat în jurul meu, toxici, care nu au caracter, ți-o spun cu toată sinceritatea mea. Eu în comparație cu tine am avut prieteni și gagici, partide sexuale relații! Tu deocamdată visezi la asa ceva Drimmi happy Lasă-mă tu pe mine, poate azi sunt mâine nu mai sunt, tu lucrează la caracterul tău.

161 răspunsuri:
| Olsen a răspuns (pentru Drimmero):

O durat man crede-mă, nu am înjurat o, tactic am pus-o la punct fără sa o ameninț sau sa o înjur.
Nu realizezi tu în acest moment dar cineva mai smart decât tine știe despre ce vorbesc eu aici happy

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru Drimmero):

A nu ca nici nu ma asteptam sa se linisteasca in adevaratul sens al cuvantului. Nu ai ce sa ii faci, asa e el ca om si la fel de "inteligent" o sa moara

| Olsen a răspuns (pentru Drimmero):

Nop nu beau. Era un răspuns metaforic. Eu nu am mai băut de foarte mult timp. Ma refeream ca și daca as fi beat ii dadeam rekt-uri.

| Drimmero explică (pentru Olsen):

Ce sa domini tactic ca joaca 4-3-3 si are posesia, te ataca acolo unde lasi spatiile intre fundasul lateral si central, intrati la pauza cu avantaj pentru ea.

| Olsen a răspuns (pentru Drimmero):

rolling on the floor
Te ai scufundat prin acest răspuns mai rău decât arsenal rolling on the floor

| Drimmero explică:

Inca plangi? Se fac 12 ore de cand bocesti la intrebarea mea, inca nu ti-a dat nimeni o batista?

| Olsen a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Ea o avut o întrebare în care menționa ca o plimba mama ei dragule la înmormântări rolling on the floor
Deci poate acum te ai prins.
Te salut man și respect pentru ceea ce faci big grin

| Olsen a răspuns (pentru Drimmero):

Ești penibil omule rolling on the floor când naibii o sa primești și tu un răspuns apreciat de editori? Când te însori?

| Olsen a răspuns (pentru Olsen):

24.000 de răspunsuri băiatule și nici măcar un răspuns apreciat de editori rolling on the floor

| Drimmero explică (pentru Olsen):

0 relevanta, iti dau alea de mancare? fundele iti satisfac toate nevoile? like-urile date de alti useri iti dau un scop in viata? Iti zic eu, cu toate monedele date de admini tu tot un NIMENI esti, fara site-ul asta nu existi.

| Olsen a răspuns (pentru Drimmero):

Pentru copyright te dau în judecata laughing
Hai man ca te salut. Trebuie sa ajut comunitatea, asa cum pot și eu, mediocru, după posibilitățiwinking

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Dacă ești inteligent de ce înveți psihologie de pe Kudika? sad

| Olsen a răspuns (pentru supadeceapa):

Sunt inteligent pe naiba!
Ciao!, nu mai ma deranjați va rog.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru Olsen):

Nici nu ti-am mai raspuns la infectiile astea de comentarii pe care le lasi aici, de ce naiba mai canti la masa asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Olsen):

"Nu e treaba ta ce fac eu, țineți ție evidenta copile, te-o luat cu transpirațiile sa îmi dai acel răspuns, o ora cred ca te ai gândit sa îmi dai cel mai penibil răspuns din istoria TPU. "
Normal că nu e treaba mea,tu ţii neapărat să ne reaminteşti care e situaţia ta cu fiecare ocazie,fără să fii întrebat.
Nu răspunsul meu e penibil, ci adevărul care se află în el, adevărul despre tine, e o diferenţă.
"Pe mine nu ma interesează frustrările tale și ca ai fost plimbata de mama ta la înmormântari sa primești și tu un suc cu pai."
Vai, ţi-ai amintit de întrebarea cu înmormântările.Deja ştiu când rămâi fără argumente că începi să te legi de toate nimicurile de care îţi aduci aminte.
"Și mort de beat dacă port o discuție cu tine te dovedesc"
Sigur, îmi şi imaginez.

| Olsen a răspuns (pentru anonim_4396):

Naiba îți citește ție raspundurile interminabile rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Olsen):

Cică interminabile când de fapt sunt doar câteva rânduri dintre care jumate sunt replici de ale tale.Mai uită-te o dată peste răspunsurile date de tine de pe paginile anterioare. rolling on the floor

| Olsen a răspuns (pentru anonim_4396):

Bravo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Olsen):

Aşa,fugi ca o fetiţă.

| Drimmero explică (pentru Olsen):

Oficial s-au facut 12 ore de cand bocesti la intrebarea mea fara decenta in pumni, slab personaj ti-ai ales, toti te 'bate', toti te injura, toti iti baga....pruna in gura.

| Drimmero explică (pentru anonim_4396):

Pana si voi aveti mai multa barbatie decat el, fetelor...

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns (pentru Olsen):

Omule, dacă alea sunt interminabile, ăsta ce e?
https://www.tpu.ro/......-numai-pe/

Scrie doc.new în bară și pune-ți textul de curiozitate acolo, să vezi câte pagini ai scris :|

| Drimmero explică:

Imi place ca intrebarea asta reprezinta 80% replicile lui "Olsen" si pe el il cheama Oncica, dar stai linistita, mai baga el minim 2 romane pana diseara, asculta aici, nu-i gata, il simt

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns (pentru Drimmero):

Naaa, a trecut faza maniacală, mâine se sinucide iar sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasă că vine el imediat.L-am comparat cu o fetiţă. Cred că acum îşi pregăteşte replicile.Să vezi ce-mi zice el mie acum vreo două de plâng cinci zile şi cinci nopţi cu faţa-n pernă.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns (pentru anonim_4396):

ConservăNimicitorulDeFemei! Până mâine mai face două teste psihologice pe Kudica și vine să se plângă de un diagnostic nou crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Să-i comandăm şi lui o pereche de ***, zic, chiar are nevoie.

| Olsen a răspuns (pentru supadeceapa):

Cat patos puneți sa demonstrați cât sunteți de penibili, uite cum va irosiți voi timpul încercând sa îmi demonstrați cât de caraghioși sunteți. rolling on the floor
Cui ii pasa de acele răspunsuri. Tu trăiești în trecut, revino la singurul moment real din viata ta happy
Cât patos puteți sa puneți pe mine rolling on the floor
Nici nu va mai răspund ca sunteți sub orice critica! În loc sa faceți ceva util cu timpul vostru, îl alocați unuia ca mine care se mira câtă prostie poate sa zacă in 4 psrsoane în loc sa își vadă de treaba lor. Se vede ca nu aveți altceva de făcut, va plictisiți rău :*
Certați-va singuri cu telefoanele rolling on the floor

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns (pentru Olsen):

Ai stat efectiv toată ziua aici laughing. Ți-am mai zis, practice what you preach.

| Olsen a răspuns (pentru supadeceapa):

Nah, am vrut sa va demonstrez ca un om poate sa va pună la punct și fără sa înjure și amenințe, și uite ca unul dintre voi a-ți jignit.
4 vs 1 și va fac covrig în timp ce fac flotări.
Unul vs unul nu aveți nici o șansă cu mine trust me.