| CostinAlamariu a întrebat:

Sa va zic o chestie interesanta descoperita acum?

1) Intrati pe Google Translate pe engleză si traduceti în latină

2) scrieti "quarantine"

3) o sa va traducă "tempus valetudini spectandae praestitutum"

4) dati pe reverse translation
(Adica din latina in engleza)

5) o sa va traduca "time to observe their health plan"

6) dati din nou traducere inversa

7) o sa va traduca "ut Iudaei utantur tempore salutis consilium,"

8)si dati din nou traducere inversa ca sa vedeti ca asta inseamna "That the Jews may make use of the time of the plan of salvation,"

Interesant, nu?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Care e partea interesanta?

| LoveSleep a răspuns:

"Ce am descoperit" adică "am descoperit ce a descoperit altcineva".

| SilentRain a răspuns:

Acum ca le-ai aflat secretul, vor veni dupa tine ...nu asi mai ieși din casa daca eram in locul tau

| LPCTSTR a răspuns:

Nu, nu este interesant, este dezgustator sa vezi ca exista oameni ca voi, conspirationisti inutili.

| CostinAlamariu explică (pentru LPCTSTR):

De ce te aprinzi asa pentru o nimic toata? Si de ce ma judegi asa repede si cu ură?
Nu sunt conspirationist, de ce as fi?
Eu am zis doar ce am descoperit. Mi s-a parut un glitch interesant.

| SilentRain a răspuns (pentru CostinAlamariu):

E doar invidios ca nu a descoperit el înaintea ta laughing

| LPCTSTR a răspuns (pentru CostinAlamariu):

Daca privesti obiectiv un aspect, "a judeca" nu este chiar "a judeca", ura este partea a doua, doua petarde spuse-n prostie pot spune mai multe decat crezi.
M-am aprins?! Inseamna ca se dezlantuie armaghedonul cand chiar este cazul... good2know.
Nu esti, nu vei fi, nu sunteti, nu veti fi, spui tu, spun ei... dar corelatia este inexistenta. Uneori ma intreb daca voi chiar reusiti sa debitati absurditati numai de dragul folosirii neuronilor alora.

| CostinAlamariu explică (pentru LPCTSTR):

Poti sa-mi spui despre care "voi" vorbesti?
Cine este "voi"?
Ti-am zis deja ca nu e nicio conspiratie la mijloc dar vad ca esti prea ignorant sa intelegi. Continua cu autismul daca atata poti...
Repede te grabesti sa judeci fara sa cunosti persoana respectiva. Frustratule.

| Apokales a răspuns:

Deci murim din nou? A cata oara e asta din 2012 incoace?

| Florin9Florin9 a răspuns:

Hmm. oarecum da