| toteu_1611 a întrebat:

Daca sunteti din Bucuresti si cunoasteti un baiat Cosby are vreo 16-17 ani si este negru, ma ajutati si pe mine cu un numar de telefon sau un id daca il aveti in lista si totusi nu il cunoasteti personal? Va rog eu frumos, nu stiu cum sa dau de el pentru ca i-am pierdut numarul si id-ul.

3 răspunsuri:
| karra a răspuns:

Il cunosc. din milionul de bucuresteni, p el l-am vazut primul big grin

| vampirika a răspuns:

Neapoh go on

| toteu_1611 explică:

Karra tu il cunosti? sau numa ai zis asa la misto. spuneti-mi totusi rasunsuri exacte ca e o chestiune f importanta macar sa nu ma agit asa degeaba. mersi mult! am sperat si sper ca prin TPU pot sa dau de el straight face