| Dan_8062 a întrebat:

Am PES 2012 pe Play Station 3 si cand dau la master league la inceput ma pune sa aleg la Classica Players dintre ON si OFF.La inceput am dat OFF, dar imi apareau alti jucatori decat cei adevarati de exemplu la Real Madrid nu imi apareau Ozil, Ronaldo etc. Apoi am incercat cu ON dar tot asa s-a intamplat, erau alti jucatori in loc de cei reali. Ce trebuie sa fac ca sa apara cei reali?

1 răspuns:
| v3b0y a răspuns:

Esti naiv copilu. Joci cu jucatorii ce ti ofera jocul. Cauta prin setari daca poti sa le redenumesti numele dupa placerea ta. Bafta!