| rroobbyy a întrebat:

La pes 2012 am mi-am facut turneu la master league dar am observat ca am alti jucatori nu st cei reali.
Ce trebuie sa fac ca sa joc cu cei reali.
De ex la Man United nu este Rooney, Nani, Vidic etc...st jucatori necunoscuti.

1 răspuns:
| Rony2012 a răspuns:

Pai dupa ce iti faci cariera (iti alegi numele, echipa.etc) te pune sa alegi master league original players sau cealalta varianta, si trebuie sa alegi cealalta varianta.Precizez ca trebuie deblocata. Deci sa iti fie mai simplu cauta pe google : pes 2012 unlock si ai rezolvat