| CorNNeL a întrebat:

Sal cand vreau sa instalez hamachi adica merge sal instlez cand vreau sa-l pornesc da eroarea asta "Windows cannot find'C:\Program Files\LogMeIn Hamachi\hamachi-2-ui.exe. Make sure you typed the name correctly, and thei try again CE sa fac funda

Răspuns Câştigător
| AfroBelgianu a răspuns:

Salut, Jonnydeb

Ai introdus locatia gresit, sterge tot ce-i legat de hamachi din PC apoi ia-l din nou.

O seara buna, AfroB.

| CorNNeL explică (pentru AfroBelgianu):

Am rezolvat, am pus intrebarea asta de mult intre timp mi-am schimbat windowsul, dar mersi de intrebare

| AfroBelgianu a răspuns (pentru CorNNeL):

Nu am observat data la care a fost pusa intrebarea, oricum nu ezitam sa te ajut.

Numai bine!