| UnBaiat439 a întrebat:

Sal.Cu cateva luni in urma am visat ca am pescuit si am prins pesti destul de mari, dar unul mare l`am scapat. Ce poate insemna asta?

6 răspunsuri:
| scary7 a răspuns:

De aprox 2 luni tu te tot gandeasti la asta?
Nu mai crede in prosti

| OnuOnulică a răspuns:

Posibil pierzi bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca in cele citeva luni nu s-a intimplat nimic, poti sa-ti dai seama singura ca acel vis nu a avut nici o semnificatie.

| MarinaaLarisaa a răspuns:

Eu cred că înseamnă că vei rata o oportunitatea mare sau că vei pierde ceva sau pe cineva la care ţineai mult.

| Daniell25 a răspuns:

Pestele stiu de la bunica mea ca inseamna bani = deci o sa iei bani multi ( ai prins multi pesti) si o sa scapi din ei ceva, ceva... adica o sa ii cheltuiesti cam repede! Grija! app. la multi ani! funda?

| Pupsionak a răspuns:

De fapt prietene pestele inseamna ploaie nici de cum nu inseamna bani, stiu ca daca visezi peste inseamna ca va ploua, insa deschide netu si cauta semnificatia lui! Bafta : ))