| anonim_4396 a întrebat:

SAL daca stie cineva la perusi cand sunt baiat si fata cumadica sa calce? baiatu fata? nu pricep

Răspuns Câştigător
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Sa se "calce" adica fac dragoste baiatul o atinge cu piciorul pe perusa si se pune peste ea cateva secunde nu mult

3 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Fata,daca tot pui o intrebare mai intai invata sa scrii! Cati ani ai 7? Si fetitele de clasa 1 stiu sa scrie mai bine ca tine, cine crezi ca o sa iti raspunda daca pui intrebari pe limba... nici macar nu exista! Sau macar SCRIE CORECT!

| teodora2001 a răspuns:

Si apropo eista sa calce baiatu perus fata perus dar nu stiu in ce sens ca sa inteleg si eu dar ce sa facem fat-o

| teodora2001 a răspuns:

Iti multumesc BlackAngel