| Andra_1260 a întrebat:

dati-mi repede niste idee de desene pentru pasti da ceva nou fain nu oua in cosuri sau iepurasi cu cosuri cu oua... ceva speciala

7 răspunsuri:
| мαddยtรรα a răspuns:

Icoane...`:d.
peisaje`,
pe Mariia cum se uita la Iisus cand e rastignit :-).
etc

| RebelaMaria a răspuns:

Deseneaza-L pe Iisus pe un nor si pe Fecioara Maria sub o salcie si cateva flori pe acolo si niste animalutze(caprioare, iepurasi, miei)Sper ca te-am ajutat!

| RebelaMaria a răspuns:

Poti sa-L desenezi pe Iisus pe un nor pe Fecioara Maria sum o salcie inconjurata de niste animalutze(iepurasi, miei, caprioare)si cateva flori! Sper ca ideea mea sa iti fie de folos! Pa-Pa!

| RedDYy a răspuns:

Pai eu am facut un concurs cu oua... locul 1 era un ou mare si frumos cu o funda gigantica, locu 2 era un cos cu oua si 3 era un ou mare spart din care iesise un pui.Nu e prea originala dar...sad
a si am mai desenat cu inspectori iepurasi si castigatorul sarea de fericire iar ala cu oul spart era trist.
Pa pa!