| inteligenta a întrebat:

Sal, imi spuneti cand va fi un targ de cai sau o expotie in judetul hunedoara? PS: sa fie aproape de orasul hunedoara daca se poate nu-i obligatoriu big grin

Răspuns Câştigător
| Jameson a răspuns:

Pui este situat la peste 10 km de Hateg spre Petrosani. Pe soseaua E79 la borna 66.
Poti cauta pe google maps "Pui, Hunedoara" si sa te orientezi referitor la locul de unde locuiesti.
Intreaba tarani, ei trebuie sa stie foarte bine unde este si sa stie de targul de la 1 mai.
Eu stiu asta pentru ca bunici mei sunt de langa Pui.
Acum imi dai funda?

3 răspunsuri:
| inteligenta explică:

Nu, nu stiu unde e. Daca imi spui iti dau funda big grin

| Jameson a răspuns (pentru inteligenta):

Pui este situat la peste 10 km de Hateg spre Petrosani. Pe soseaua E79 la borna 66.
Poti cauta pe google maps "Pui, Hunedoara" si sa te orientezi referitor la locul de unde locuiesti.
Intreaba tarani, ei trebuie sa stie foarte bine unde este si sa stie de targul de la 1 mai.
Eu stiu asta pentru ca bunici mei sunt de langa Pui.
Acum imi dai funda?

| Jameson a răspuns:

Pe 1 mai la Pui e cel mai mare targ.
Sti unde e Pui?

| inteligenta explică (pentru Jameson):

Nu, nu stiu unde? daca imi spui iti dau funda big grin