| deyutzyk97 a întrebat:

Sal nu stiu ce are dar cand am intrat la lady popular aveam primul scop sa ma duc la stilist si sa-mi fac 2 suvite negre am facut cuvant cu cuvant si imi scrie nu este cumplet?

ce naiba?

funda pentru cine ma ajuta...

3 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Daca vrei sa fie completat trebuie sa mergi la salonul de frumusete si sa faci cele 2 codite nerge care ti le arata in imagine. Daca mai vrei ajutor adauga-ma la prieteni. sweety_9611

| Blackwoman27 a răspuns:

Trebuie sa faci 2 cozi negre

| Frrramboise a răspuns:

Eu stiu ca cel mai bine se invata din imagini, asa ca, priveste si invata!

http://fr.tinypic.com/m/dq2err/2