| MariaEllena a întrebat:

am o problema m-a rugat o prieteena sa intru pe id ei si sa ma uit la o conversatie si nu imi arata conversatiile mai vechi. dc? cine ma poate ajuta? urgent
Multumesc! fundita:*

3 răspunsuri:
| zGohan a răspuns:

Pai dai ppe persoana din lista de mess a carei conv. vrei s-o vezi si trebuie sa-ti apara sus Show Recent Messages dai pe show recent messages iti apare ulrima conversatie apoi dai sus pana la "buna" sau ce a scris prima data si it apare ceva cu Instant message are...si tu dai pe View Conversation History si iti apar toate.
Sper ca te-am ajutatwinking

| DeeaBlondiii a răspuns:

Deci stai sa iti explic cum sa faci sa le salvezi pas cu pas:
Dai la Contacts->Message Arhive->Message->Preferences->Yes save all of my messages->Ok
Astia sunt toti pasii:*Pa`PA>big grin

| MrSmith a răspuns:

Nu ai cum sa vezi arhiva de la id-ul altcuiva. Conversatiile se salveaza in PC-ul persoanei respective. happy