| Dan_8062 a întrebat:

Am si eu un iPhone 3GS si i se descarca bateria f repede. de exemplu il las seara inainte sa ma culc pe birou avand baterie 98% si cand ma trezesc e inchis. Ce trebuie sa fac ca sa revina bateria la normal?

Răspuns Câştigător
| Clauvdgg a răspuns:

Poi pentru ca este un smartphone tot actualizeaza. de exemlu daca ai aplicatii sau meteo sa zicem sau sa ai GPS-ul pornit iti consuma foarte mult din baterie. trebuie sa dezactivezi ce poti laughing

1 răspuns:
| RoxanaAnomis a răspuns:

Probabil pentru că atunci când l-ai cumpărat, trebuia să îl încarci şi probabil l-ai lăsat prea puţin la încărcat, l-ai dat peste cap.