| Straw a întrebat:

Am vazut ca multi jucatori de cs au CFG-uri.si cans schimba arma adica, cand apasa pe [1, 2, 3, 4.] sa schimbe arma.arma apare. direct. dar daca joc pe Use Default cand schimb arma.de exemplu.cand apas pe 2[sa schimb in pistol] dupa trebuie sa apas pe CLICK ca sa imi apara arma.stiu ca e o comanda. da nu stiu care e.nu vreau HLTV Model! Vreau sa stiu comanda! MS!

3 răspunsuri:
| TaKeNN a răspuns:

Nu e nici o comanda! Doar hltv model,...

| Mihai_Lucyan_Marcu_1996 a răspuns:

Hud_fastswitch 2

| Star_9737 a răspuns:

Aceasta comanda se numeste! hud_fastswitch 1 pentru o activa pe [ 1 ] iar pentru a dezactiva [ 0 ]