| sellgomez a întrebat:

Sal TPU am vazut pe Facebook multe nume gen Daniela Fcsb sau Ioana Fcsb dar ce inseamna acest FCSB? vine de la facebook sau? PS: scuze categoria

9 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

FC Steaua Bucuresti. Sa sti ca s-a inventat google pentru asta.

| Dariusuu a răspuns:

Ioana FCSB - Ioana Fotbal Club Steaua Bucuresti.

Eu unul nu as da de inteles ca sunt stelist/a.

Numele real suna mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti se pare asta o postare corespunzatoare categoriei Dragoste si sex, de ai postat aici?

| sellgomez explică (pentru anonim_4396):

Pff daca as fi postat la alta nu as fi primit raspunsuri pentru ca stiu ca s-a mai intamplat asa

| cristinel87 a răspuns:

Fotbal Club Steaua Bucuresti.

| Tariceanu a răspuns:

Uite aici ce inseamna mai exact http://goo.gl/q3Crqm

| Chriis a răspuns:

Probabil sunt prietene şi vor să aibă ceva inventat de ele. Poate pentru ele are un rost acest "FCSB".

| Jrr_Liviu_2001 a răspuns:

FCSB insemna fece steaua Bucuresti sau fata care suge bine

| LuCy131 a răspuns:

Fata care suge bine