| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU.Ce insemna,,power of will,, si,, you're havy?, Am mai auzit cuvintele astea si n ustiu ce inseamna^^

3 răspunsuri:
| Ciuciulina34 a răspuns:

Nu stii engleza nu? ti-as spune eu dar asa te-as incuraja sa nu o inveti sau sa nu cauti u ex translate ok bafta!

| ღSคภ๔яค a răspuns (pentru Ciuciulina34):

De fapt stiu engleza...tongue, da astea sunt expresii si nu merge daca le traduci cuvant cu cuvant.Deasta intrebam ca le aud des si google-translator nu il traduce

| Ciuciulina34 a răspuns:

Inteleg sunt cuvinte cu 1000 de sensuri iar altele care nu le poti traduce cred ca ti le pot traduce dar pe jumatate