| baby_4423 a întrebat:

Sal TPU cei care au internet cu stick de la Vodafone ce parere aveti mie imi mmerege greu tare si cand descarc stau 2 ore pentru 98, 3 mb nu şţiţi cumva cum pot face sa mearga maai repede netu? mersi mool sa nu uit de funda big grinbig grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| mikkhhell a răspuns:

Viteza la descarcare depinde o data de reteaua Vodafone pe care o ai in zona, mai depinde de traficul de pe net din momentul in care faci descarcarea si mai depinde si de calculatorul pe care il ai, dintre toate astea doar traficul il poti modifica ( alegi un moment al zilei cand traficul in zona este scazut) sau apropii stick-ul de geam ca sa creasca semnalul de la retea, altceva nu poti face.