| Ady3835 a întrebat:

Daca sterg de la prieteni pe facebook cativa prieteni mi se sterg dar daca dau un refresh la pagina imi apar iar acei prieteni pe care i-am sters si daca dau sa ii sterg din nou imi zice Nu ești prieten cu xyz exemplu, dar aceala imi poate vedea profilul meu daca il am privat si l-am sters de la prieteni dar el inca ma are la prieteni. Intrebarea e imi poate vedea profilul? daca el ma are la prieteni?

1 răspuns:
| RosyRozy a răspuns:

Da iti poate vedea proflilul atata timp cat te are la prieteni. Nu ti-l mai poate vedea dupa ce te sterge si le de la prieteni pana atunci chiar daca il ai privat el tot vede.