| peda73 a întrebat:

Mentionez ca de curand am instalat windows 7 ultimate si nu stiu cum sa fac ca monitorul sa nu se mai inchida(imaginea) atunci cand calculatorul este deschis dar nu-l folosesc.Va rog sa ma ajutati explicit si va doresc o zi buna!

1 răspuns:
| Esperança a răspuns:

Dai click dreapta pe display(ecran),apoi dai "PERSONALIZE" (ultimul), apoi dai click, jos unde scrie "SCREEN SAVER" iar acolo o să îţi apară o săgeată şi dai click unde scrie "NONE" (primul), dai "Ok" şi gata!
Dacă nu te descurci, să-mi zici că o să îţi ataşez şi câteva imagini care te vor ajuta.
Baftă!