| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU.Peste 2 saptamani voi face poze pentru album.Eehh.cam putine fonduri dar am 2 mil. pusi deoparte si sper sa-mi ajunga. Ce ar trebui sa-mi iau ca sa ma incadrez in banii astea? niste ideiibig grin. dau funda:**

2 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

In primul rand sa te interesezi cat va costa fotografierea, dupa asta poate ar fi bine sa te duci inainte la coafor si / sau cosmetica, iar daca inca iti mai ramane ceva o bluza noua sau accesoriu happy

| aamyy a răspuns:

Depinde ce vrei sa iti iei...haine,bijuteri,sau pantof. Daca vrei sa iti iei haine ai pute sa iti cumperi o rochita draguta.Acum se poarte rochitele de la talie in jos largi si cu o curea sau fustele ridicate mai sus de talie si cu o curea.Pantofi ai putea sa iti iei tochuri, dar simpli.Simplitatea e la moda.Bijuteri ai putea sa iti iei un lantisor si ceva cercei mai frumosi, daca vrei si o bratara dar sa nu fi prea incarcata.Mult noroc. Sper ca ti-am fost de ajutor.