| Messi120 a întrebat:

Sal TPU. Puteti sa imi spuneti pe ce data, la ce ora si pe ce canal este tragerea la sorti pentru balonul de aur?

Răspuns Câştigător
| danutzz008 a răspuns:

Cristiano Ronaldo, Leo Messi și Frank Ribery se vor lupta pentru distincția care va fi înmânată pe 13 ianuarie 2014, în cadrul unei ceremonii organizate la Zurich.

| Messi120 explică (pentru danutzz008):

Si pe ce canal va fi?

| danutzz008 a răspuns (pentru Messi120):

E imposibil sa stiu peste 1 luna pe ce program va fi. Eventual eurosport, digi\dolce sport. Probabil se va anunta pana in aceea data.