| ღSคภ๔яค a întrebat:

Sal TPU.Stiti desenele Naruto shippuden nu?big grin.In fine.Imi puteti da si mie ceva lista cu cate episoade are naruto shippuden (stiu ca are 201 si ceva.big grin)
hm si inca ceva. Dupa seria shippuden va mai aparea ceva mai desoebit? Adica o serie mai noua decat asta? Pls dau funda pentru cel ce ma poate lamuribig grin

6 răspunsuri:
| valy31 a răspuns:

Pana in prezent seria Shippuden are 201 episoade aparute. Eu citesc si manga si de aceea pot sa-ti spun ca Naruto nu se va termina curand. Episoadele din shippuden vor mai aparea inca cel putin 3 ani. Oricum usor usor povestea se apropie de final.
Nu poate spune nimeni, decat Kishimoto daca dupa terminarea lui Naruto va mai aparea o continuare. Dar cel mai probabil nu.
happy

| KawaiiBroccoli a răspuns:

Nimeni nu stie cand se vor termina... ca doar acum se fac!

| 123catalino a răspuns:

Da va aparea akippuden si te poti uita la movie 5 aici din shippuden http://anime.kage.ro/anime/naruto-shippuden/naruto-shippuden-movie-5.php funda

| emokid_1733 a răspuns:

Sunt numa 201 episoade da mai sunt si naruto shippuden movie.Nu cred ca o sa mai apara ceva mai deosebit decat shipuden dar pana atunci trebuie sa asteptam sa mai apara episoadele din acest serial.Nustiu daca team lamurit dar mi-a placut intrebareatongue.

| Gabytzu97 a răspuns:

Uite aici un link http://www3.peteava.ro/cauta/video/Naruto%20shippuden
sper sa fie de folos! Funda? :D

| d33a_7071 a răspuns:

Pai de fapt pana in prezent sunt 212. aparhttp://www.animekage.com/ pe fiecare joi cate un ep.