| NewTerminator a întrebat:

Sal TPU!
Vreau sa imi iau o tigara electronoca. Motivul pentru care vreau sa imi iau asa ceva: sa ma joc, dar si sa nu mai trag fumul ala negru in plamani. Nu sunt dependent de tigari, fumez doar pentru pauza de tigara si..liniste.
Aici vine partea unde voi faceti recomandari. Am vazut pe yt ca sunt multe sectiuni(cred ca aromizoare le zice) carora li se schimba sarma si bumbacul, deci nu mai trebuie sa schimbi toata rezistenta, care e 7 lei si te tine...2 saptamani(un metru de sarma si un pliculet de bumbac am vazut ca ajung pe la 3 lei...deci). Pe langa aceasta parte servisabila, vreau sa scoata foarte foarte mult fum, pardon vaporilaughing.
Am nevoie de:
Partea aceea servisabila, care sa scoata mult fum.
Baterie...sa ma tina macar 2h de fumat continuu.
Buget: 200lei+-20lei. Pentru ambele piese, nu separat.
Eu am vazut pe internet ego one mini(nu a nevoie de cea xl, deci nu prea merita diferenta de 80 lei). Dar am vazut ca sunt multe atomozoare separate, dar nu gasesc baterii pentru ele. Toate sunt pentru atomizoare de unica filosinta. Iar celelalte sunt foarte scumpe. Ca baterie as fi foarte multumit daca mi-ati recomanda una cu baterii normale, adica daca se descarca sa schimb bateria, nu toata piesa(avand astfel posibilitatea daca raman fara baterie, si sunt departe de priza, sa cumpar o bateire si voila).


Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| NewTerminator explică:

Nimeni?