| MadalinaMadutza27 a întrebat:

Sall all!

Am si eu o intrebare, Cum se iau oamenii (hostage ăia) la counter strike?

Răspuns Câştigător
| IndiferentXD a răspuns:

Te referic la cum salvezi ostatici? happy
Te duci in fata lor si apesi E, astepti 1-2 secunde sa termine ala de vorbit iar apoi vor veni dupa tine happy, faci asta la fiecare in parte!

2 răspunsuri:
| CannbalCorpse a răspuns:

Te duci in fata cui vrei sa il capturezi si epesi pe tasta E happy, astepti si gata, el /ei te vor urma toata misiunea.
Sper ca te.am putut ajuta.

| AnonymousTPU007 a răspuns:

Te duci in fata ostaticilor si apesi pe butonul E si vor veni dupa tine.