| Sayakoo a întrebat:

Sall all ma si eu o pb mi-e greu raw sa invat la matematica st unele pb si ex care pur si simplu nu inteleg sau la geometrie pot invata teoremele dar nu stiusa le aplic va rog sfaturi puppy dog eyes st clasa 7

1 răspuns:
| Denis97 a răspuns:

Asa sunt si eubig grin la algebra nota 10:X la geometrie nota 8crying nici eu nu inteleg sa aplic chestiile cu Ipoteza, Demonstratie etc. pune mana pe carte si invata.eu nu mai pot sa le invat pur si simplu nu le mai inteleg(si eu sunt tot clasa a7-a)