| DennD a întrebat:

Am o intrebare pentru fanii serialului "The Vampire Diaries " : " Ce inseamna pentru voi acest serial? Cat de mult va place? Ce anume va place cel mai mult din serialul "TVD" si ce nu va place, si care sunt personajele voastre preferate si de ce? happy Multumesc.

Răspuns Câştigător
| ღLoveღMusicღ a răspuns:

Serialul asta e fara cuvinte este nemaipomenit este megaultra superrr il ador e pref meuu:X imi place ca e cu vampiri si varcolaci si ca are dragoste adica stefan si elena:X, nu imi place ca apare greu damon si katherina sunt personajele mele favoritee:X funda te rog

2 răspunsuri:
| steph1y a răspuns:

Este super tare serialul imi place foarte mult imi place cel mai mult povestea si sincer sper ca elena sa ramana cu damon happy personajele pref sunt damon (ian somerhalder) si elena(nina dobrev)

| knnight a răspuns:

Am auzit si eu multe despre el.Acum ma uit la alt serial, Dupa ce`il termin pe aceasta o sa ma apuc si eu d el happy