| anonim_4396 a întrebat:

Sall! am si eu o nedumerire. mi-am facut cont p twitter dar nu stiu cum sa primesc si sa trimit mesaje.ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| icsulescu a răspuns:

Trebuie sa ai adaugat in lista de "urmariti" o persoana pentru a-i putea trimite mesaj. Te duci in meniu la "Direct Messages". Selectezi catre cine sa trimiti mesajul, completezi textul si trimiti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru a trimite un mesaj trebuie ca si persoana respectiva sa te urmareasca la randul ei pe tine... cum pot face ca "x" sa ma urmareasca?