| InTeReSsUl04444 a întrebat:

Sall! Mi-am facut un nou cont de mail si nu stiu cum sa pun intrebarea de securitate? Cine ma poate >ajuta?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Sa dai raspunsul la intrebarea de securitate, banuiesc.Cand ti se cere dai raspunsul.Inseamna ca nu ai dat raspunsul daca ti-ai facut deja contul. Daca uiti parola nu poti fara raspunsul la intrebarea de securitate.

2 răspunsuri:
| slayer09 a răspuns:

Pur si simplu iti alegi de acolo o intrebare si apoi raspunzi tot tu la ea (dar sa tii minte raspunsul si intrebare, asta in caz ca uiti parola la contul de mail), sau cred ca exista si optiunea sa iti formulezi tu intrebarea de securitate si sa dai tu raspunsul, acum depinde pe ce server iti faci contul de mail. Deci mai scurt, iti alegi intrebarea si dai orice raspuns vrei tu.

| Plesa_Alexandru_1998 a răspuns:

Administratorii site-ului laughing