| albertosme98 a întrebat:

Sall! am si eu o problema numai imi merge messu si l-am sters dupa.am luat o gramada de versiuni si nu merge sa le instalez unele mi-au zis ceva de genu sa eliberez cei 100 mb de pe disk nu stiu cum sa fac asta...sau daca e altceva va rog spuneti-mi si mie.plss, dau funda!

Răspuns Câştigător
| paul21 a răspuns:

Salut!
La instalarea messengerului, cred ca iti cere sa eliberezi memoria necesara pentru instalarea acestuia. Daca ai Windows XP, du-te in Control Panel--> Add or Remove Programs si dezinstaleaza jocurile care sunt inutile sau programele care le-ai instalat ulterior si nu iti mai sunt de folos. Daca nici asa nu merge intra in C: la Program files si sterge folderele jocurilor care nu mai merg sau care nu te mai joci...
Sper ca te-am ajutat! La revedere!