| ShadoWKilleR a întrebat:

Eu am avut messu si din greseala, l-am sters! Acum nu mai merge sa in instalez! De ce se intampla asta? dau funda...::::::...

Răspuns Câştigător
| Emilian601 a răspuns:

Iti sugerez sa restabilesti documentul din cosul de reciclare (daca mai este) dupa care sa-l dezinstalezi corect de la >adaugare/eliminare programe si sa-l instalezi din nouwinking

| ShadoWKilleR explică (pentru Emilian601):

L-am dezinstalat de la add/remove si tot nu merge! imi da error!

| Emilian601 a răspuns (pentru ShadoWKilleR):

De obicei, dupa ce restabileam toate fisierele programului respectiv in folderul sursa, il dezinstalam, si il instalam din nou, mergea...nu reusesc sa-mi dau seama de ce iti da eroare...

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se sterge numai daca dai remove in add/ remove programs in control panel. Daca nu poate ai sters numai shortcut-ul.

| Georgyyyyyyy a răspuns:

Pai trebuie sa il dezinstalezi si apoi sa il instalezi la loc... daca nu merge cauta altulhappy

| ZxtoxicgirlxZ a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa ai mess poti sa intri pe:
https://login.yahoo.com/config/login_verify2?&.src=ym
e ca messingerul dar e online