| diana203 a întrebat:

Buna TPU.
Am o problema cu pc'ul.
Nu mai am loc deloc in C:?
Ce pot sa fac sa mai eliberez din el?

P. s : - Am sters si dezinstalat multe programe!
- Am dat curatare Disk de N' ori!
- Am dat compresare de tot atatea ori!

~Cateva idei?

~Dau funda daca merge!

!:-x!

5 răspunsuri:
| gki1980 a răspuns:

Ori maresti partitia(cu acronis disk director), ori iei de pe net(e gratis)System Ninja si cureti partitia C.

| Nyghtshadow a răspuns:

Defragmenteaza-l. Pentru windows 7 du-te la start, scrii la search disk defragmenter si defragmentezi acolo partitia. Nu uita sa iti salvezi datele inainte. N-ar trebui sa intampini probleme dar e bine sa fii precaut.

| dexro a răspuns:

Ccleaner ai incercat?
http://dexro.blogspot.com/2010/01/ccleaner.html
daca mai ai si alte intrebari le poti lasa la comentarii

| AndreiP98 a răspuns:

Reinstaleaza-ti windows-ul sau ia-ti un HDD extern

| yonootz321 a răspuns:

Poti sa folosesti un soft gratuit (precum EASEUS Partition Manager) pentru a-ti mari partitia.