| vangheliss99 a întrebat:

Sall auzitzi cum fac sa-mi pun poza la profilul de pe TPU? cel mai bun raspuns ia funda.

Răspuns Câştigător
| Eternitas a răspuns:

Bun venit printre noi!
În partea stângă unde ai numele tău, sub Editare date logare se află Editare profil. Apasă acolo, şi apoi unde scrie "Selectează imagine profil", click pe Alegeţi fişierul şi selectezi din calculatorul tău ce poză vrei. După ce ai terminat, click pe "Salvează profilul."

P. S: Poza nu apare imediat. Trebuie să aştepţi până o confirmă Alexandra.

Pentru mai multe informaţii accesează:

http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente
http://www.TPU.ro/blog/

| vangheliss99 explică (pentru Eternitas):

Mrs, si dc ai zis bun venit printre noi ca sunt de o saptamana me TPUlaughing>

| vangheliss99 explică (pentru Eternitas):

Auzi cine este Alexandra? Ea a creat TPU?

| Maysa a răspuns (pentru vangheliss99):

Alexandra este admina site-ului. Nu ea a creat site-ul, ea doar îl administrează. Cătălin Teniță a creat acest site, pe 25-26 noiembrie 2008.