| Droghh a întrebat:

Sall ce sa aleg dintre. scuter, atv, telefon, tableta. ziceti-mi ce sa aleg si de ce si ce marca Funda

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai 16 ani si permis ca sa alegi atv sau scuter?

Răspuns utilizator avertizat
| cristi966 a răspuns:

Scuter,nu te mai gandi mult...

| CristianoRonaldo13 a răspuns:

Scuter.

| DjAngel_Florin_1997 a răspuns:

Eu nu te-as sfatui sa-ti alegi telefon sau tableta pentru ca daca stii sa te gandesti in fiecare an ies telefoane mult mai performante si mai ieftine, piata e schimbatoare: azi un tel e 900 lei maine e 600, insa as alege atvul pentru ca este mult mai folositor. Aceasta este parerea mea tu ati alegi ce vrei.