| gigatunet92 a întrebat:

imi puteti spune si mie ce e mai bun ca nu stiu ce sa aleg ca sunt "n" varietati de modele dar nu ma pot hotara ce e mai bun dintre Telefon sau Tableta.

Va roog mult de tot toti care stiu multe despre tableta sau telefon sa zica ce avantaje sau dezavantaje are Telefonul sau Tableta
va rog sa ziceti ca sa stiu ce sa aleg!

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Atunci cand doresti sa-ti cumperi o "scula", trebuie sa stii ce doresti sa faci cu ea. Dupa aceea alegi din gama de oferte. Nu are rost sa cumperi ceva foarte scump, care are tot felul de functii pe care tu nu le folosesti, numai de dragul ca e cool.

1 răspuns:
| Myrunikka a răspuns:

Telefon