| KiaraHoney a întrebat:

>Sallbig grin< Am un webcam genius slim 321 C.Cum sa fac sa se vada in messenger la altii? Cum sa fac setarile? Dau Funditahappy Am nevoie urgent! Multzu :* >big grin

Răspuns Câştigător
| Goggu69 a răspuns:

Sal,nu ai nevoie de setari ci doar de cd ul de instalare al webului... daca ai, il bagi si instalezi webul, daca nu merge si fara cd. dupa care intri pe mess si selectezi >>messenger>>my webcam si o sa-ti apara imaginile filmate de web, iar daca vrei ca altii sa te vada nu trebuie decat sa vorbesti cu persoana respectiva si sa apesi in coltul din stanga de sus >>video call

1 răspuns:
| miha01 a răspuns:

Am camera web la fel ca tine! Ai instalat camera nu? Ai verificat daca functioneaza? Daca tot nu merge inseamna ca-i ceva neregula cu setarile de la yahoo