| YayuK a întrebat:

Am un webcam Genius Slim 322 si nu stiu cum sa vad filmuletele care le facsad nu merge. Imi spune ca "The file is no longer located in." Ce setari trebuie' sa fac?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa le salvezi dupa ce le faci unde vrei tu intra la setari in programul de web cam trebuie sa file acolo scrie in engleza documente sau fisiere dai peste tot undeva va scrie unde sa le salveze manual sau automat cred nu stiu programul pe care il ai